The difference in women's football

Even voorstellen: Myrthe Moorrees en Tess Timan

30.10.2017

Onlangs zijn Myrthe Moorrees en Tess Timan toegevoegd als stagiaires aan ons team. Voor Myrthe Moorrees betreft het een afstudeerstage en voor Tess Timan een meeloopstage.Onlangs zijn Myrthe Moorrees en Tess Timan toegevoegd als stagiaires aan ons team. Voor Myrthe Moorrees betreft het een afstudeerstage en voor Tess Timan een meeloopstage.

Myrthe Moorrees is 22 jaar en studeert Sportkunde aan de HAN in Nijmegen. De speelster van FC Twente en Oranje doet deze studie naast haar topsportcarrière. Ze verricht onderzoek naar de de behoefte aan een grootschalig evenement.

Tess Timan is 21 jaar en studeert Marketing & Communicatie aan het ROC van Twente. Tess heeft een bovengemiddelde interesse in eventmanagement en met name in sportevenementen. Zij richt zich tijdens haar stage dan ook met name op de organisatie van het FlowSports U19 team dat naar de Dallas International Girls Cup afreist. Het team vertrekt in het voorjaar van 2018 naar Dallas en de voorbereidingen zijn reeds in volle gang.

Myrthe Moorrees (l) en Tess Timan (r)

Myrthe Moorrees (l) en Tess Timan (r)

FlowSports wenst Myrthe en Tess veel succes en plezier!

Terug naar de homepagina

FlowSports

Contact